ČERVEN

TĚŠÍME SE NA PRÁZDNINY

Léto se blíží, teploty venku stoupají, užíváme si her na hřišti a začínáme se těšit na prázdniny. Budeme si vyprávět o letní přírodě, výletech, koupání, zmrzlině. Zazpíváme si, zarecitujeme a budeme tvořit další krásné obrázky. Nezapomeneme se zdokonalovat v dovednostech, které nám usnadní vstup do základní školy. Oslavíme Den dětí návštěvou Rudolfina, kde na nás čeká Pelíšek plný bicích, výborným obědem, zmrzlinou a dárkem. V dalším týdnu půjdeme hledat Skryté skrýše do Veletržního paláce.

V druhé polovině června odjíždíme na Školu v přírodě v Česticích na Šumavě. Celým pobytem nás bude doprovázet Křemílek s Vochomůrkou. Budeme s nimi prožívat různá dobrodružství, půjdeme na velký výlet, opečeme buřty a bude i cesta za pokladem.

Po návratu chystáme slavnostní Rozloučení s předškoláky.

A Pak už

HURÁ NA PRÁZDNINY!!!!!!!!!!!!!!!

Přejeme vám mnoho krásných zážitků, pohody a radosti

Vaše sovičky Jitka, Lucka a Ilona