Dráčci

TŘÍDA DRÁČKŮ

Listopad 2017

To bylo krásné, barevné a tvořivé období. Podzim v přírodě vykouzlil mnoho barevných krás a kombinací, tak proč to nevyzkoušet také ve školce?

Míchání barev a barevné kouzlení jsme si užívali celé tři týdny. Vyzkoušeli jsme míchání barev rukama, ale také nohama J a moc se nám to líbilo. Barevný podzim nás navštívil také v básničkách, v povídání nad obrázky, zabloudil do hádanek a potěšil nás při cvičení. Šátky a stuhy při běhání krásně tančí.

Umíte hrát přefukovanou? Ne? Zeptejte se Vašich dětí, jistě Vás ji s radostí naučí.

Podzim, to je také málo sluce a světla. Tento nedostatek jsme vyřešili. Udělali jsme si barevné lucerny. Krásně, i když ne často, nám jejich světlo ozdobilo šatnu či okno.

Nebude to dlouho trvat a nastane čas zastavení, rozjímání, čekání a těšení se. Také toto období bude inspirativní a krásné. Věřím a těším se, že si to všichni společně užijeme.

Dal