vyberte si z naší nabídky kroužků

TANEČNÍ VÝCHOVA

Přípravná taneční výchova

Náplní této zájmové aktivity je sladit pohyb s hudbou, naučit se vnímat tempo a náladu hudby. Vše je podbarvené hudebním doprovodem se zapojením známých i nových písní a tanečků.

Číst dál: TANEČNÍ VÝCHOVA

FLÉTNA

Náplní této zájmové aktivity je seznámit se s tímto hudebním nástrojem. Součástí jsou dechová cvičení, rytmická cvičení a postupné seznamování s jednotlivými tóny. Děti mají noty, ale výuka probíhá hlavně na principu nápodoby. Výuka je organizována zábavnou, hravou formou.

Číst dál: FLÉTNA

Pražánek

Vážení rodiče,

V letošním roce pravidelně v úterý od 9,00 hod. organizujeme dětem kroužek „Pražánek“.  Postupně navštěvujeme hřiště, parky Národní galerii, dále budeme zařazovat historické památky v Praze. Prosíme o vhodné oblečení  - zvláště pak vycházkovou obuv a včasný příchod do MŠ, aby se děti stihly nasvačit před odchodem z MŠ.

Děkujeme za spolupráci